475,980 €
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 19
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 20
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 21
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 22
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 23
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 24
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 25
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 26
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 27
  • Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora - image 28
475,980 € (4,577 €/m²)
104 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 104m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Predstavljamo Vam moderan premium stambeni kompleks smješten u srcu Budve. Projekat je u izgradnji i kombinuje visok nivo udobnosti, izuzetnu infrastrukturu i idealnu lokaciju.

Ključne karakteristike kompleksa:
• Svi apartmani — imaju pogled, sa panoramskim ostakljenjem i pogledom na more i planine.
• Ograđeni prostor sa podzemnom garažom i liftom direktno do stana.
• Recepcija i administrator — udobnost i sigurnost 24/7.
• Glatak, praktičan pristup, bez strmih uspona.

Jedinstvena SPA zona samo za stanovnike kompleksa:
• Zatvoreni i otvoreni bazen.
• Saune i slana soba.
• Potpuni prostor za opuštanje i oporavak.

Infrastruktura u okolini:
• Na pješačkoj udaljenosti nalaze se trgovine, kafići, škole, plaža, apoteke i sve što je potrebno za život i rekreaciju.
• Manje od 10 minuta hoda do mora —.

Ponuda:
• Prostran apartman sa 2 spavaće sobe, 104 m².

Idealno za udoban život i profitabilnu investiciju, luksuzne nekretnine — u Budvi su u stalnoj velikoj potražnji.

Real estate details

Ad ID
451376
Published
27.07.2025
Updated
18.03.2026
Property Type

Apartment

Area

104m²

Rooms

2

Bathrooms

N/A

Balconies

1

Year Built

2027

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4576.73 €

Down payment 95,196 €

Monthly installment
2,307 €

240 total installments

Loan amount
380,784 €
Down payment
95,196 €
Total interest
173,010 €
Total payment
553,794 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 36.18% higher than the average price of a two bedroom apartment in Budva

Average price: 3360.84 €/m²

This property is 31.76% larger then the average size of a two bedroom apartment in Budva

Average size: 79 m²

3,361 €
Average annual price
+3%
Price trend (annually)
295

Area

104m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Monteonline

Similiar Properties

Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 rooms 3 bathrooms 120
Sale, two bedroom apartment, 120m², Centar, Budva