63,000 €
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora - image 10
63,000 € (2,625 €/m²)
24 m²

Sale, apartment, 24m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Otkrijte šarmantnu garsonjeru na prodaju u poželjnom naselju Bijeli Do u Budvi. Ovaj potpuno namješten stan od 24m² predstavlja odličnu priliku za one koji traže udoban životni prostor ili isplativu investiciju za izdavanje u jednom od najtraženijih primorskih gradova Crne Gore.

Smješten u prizemlju dobro održavane zgrade, ovaj stan nudi udobnost i praktičnost. Klasičan enterijer sa parketnim podovima dizajniran je tako da maksimalno iskoristi prostor, pružajući toplu i prijatnu atmosferu. Jedna od glavnih prednosti ovog stana je prelijep pogled na more, koji dodatno doprinosi njegovoj atraktivnosti.

Nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom dijelu Budve, što omogućava brz pristup živopisnom centru grada, prelijepim plažama i svim ključnim sadržajima. Bilo da tražite privatno utočište ili investiciju sa odličnim potencijalom za izdavanje, ova nekretnina predstavlja fantastičnu priliku. Kontaktirajte nas već danas za više informacija ili da zakažete razgledanje.

Real estate details

Ad ID
344822
Published
25.02.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

24m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2625.00 €

Down payment 12,600 €

Monthly installment
305 €

240 total installments

Loan amount
50,400 €
Down payment
12,600 €
Total interest
22,899 €
Total payment
73,299 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 21.15% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 64.94% smaller then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
450

Area

24m²

Premium Stan in Rafailovići

Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva

96,000 €

Rafailovići

1 room 0 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Rafailovići, Budva