89,250 €
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora - image 9
89,250 € (1,684 €/m²)
53 m²

Sale, apartment, 53m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Na prodaju u živopisnom gradu Budvi je šarmantan jednosoban stan ukupne površine 53 m². Nalazi se na drugom spratu, malo iznad popularnog restorana "Kuzina," što pruža mirnu, ali centralnu lokaciju. Stan se prodaje potpuno namješten, što omogućava novom vlasniku useljenje bez dodatnih briga.

Sa funkcionalnim rasporedom i ukusnim namještajem, ovaj stan je idealan za sve koji traže moderan i udoban životni prostor. Njegova vrhunska lokacija omogućava lak pristup brojnim pogodnostima Budve, uključujući prodavnice, restorane i kulturne atrakcije, dok pruža mirno utočište od gradske vreve. Bilo da tražite stalni dom, vikendicu ili investiciju za iznajmljivanje, ovaj stan nudi odličnu kombinaciju pogodnosti i udobnosti u jednoj od najpoželjnijih destinacija u Crnoj Gori.

Real estate details

Ad ID
344608
Published
25.02.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

53m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1683.96 €

Down payment 17,850 €

Monthly installment
433 €

240 total installments

Loan amount
71,400 €
Down payment
17,850 €
Total interest
32,441 €
Total payment
103,841 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 49.41% lower than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 22.58% smaller then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
450

Area

53m²

Premium Stan in Lazi

Sale, apartment, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Sale, apartment, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 120m², Centar, Budva