366,450 €
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 7
366,450 € (6,429 €/m²)
57 m²

Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam Bellemond Residence Montenegro, vrhunski stambeni kompleks savršeno smješten u slikovitom gradu Bečići. Ovaj izvanredan razvoj nudi neusporediv pristup živopisnoj šetalištu, prekrasnim plažama i nizu ugodnih restorana, sve na samo korak udaljenosti. Stanovnici će takođe uživati u miru obližnjih parkova i kulturnoj raskoši koju pruža lokalna pravoslavna crkva. Osnovne pogodnosti poput škola, vrtića, pošta, apoteka i supermarketa su sve na dohvat ruke, osiguravajući svakodnevnu udobnost.

Istaknuti stan, smješten na 7. spratu, nudi prostranu ukupnu površinu od 57m², uz terasu od 13m² i dodatnu zelenu terasu od 12m². Svaki od 10 spratova ove veličanstvene zgrade nudi zadivljujuće poglede na more i planine, sa zelenim terasama koje obogaćuju svaki nivo. Rezidencija takođe uključuje dvospratni podzemni parking, pružajući dovoljno prostora i sigurnosti za vaša vozila.

Zamislite buđenje uz umirujući zvuk talasa i uživanje u direktnom pogledu na more iz vašeg elegantno namještenog, stana visoke kvalitete. Bellemond Residence Montenegro je više od doma; to je svetilište gdje se luksuz susreće sa udobnošću, nudeći mirno povlačenje sa svim modernim pogodnostima na dohvat ruke. Iskusite najbolje od obalnog života i učinite Bellemond Residence Montenegro vašim novim domom danas.

Real estate details

Ad ID
344587
Published
25.02.2025
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment