361,200 €
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 7
361,200 € (6,337 €/m²)
57 m²

Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam Bellemond Residence Montenegro, izuzetan stambeni kompleks smješten u samom srcu Bečića, samo nekoliko koraka udaljen od živahne šetalište, netaknutih plaža i raznovrsnih restorana. Uklopljen u pozadinu parkova i s prisustvom pravoslavne crkve, ova privilegovana lokacija nudi neuporedivu praktičnost s obzirom na škole, vrtiće, poštu, apoteke i supermarkete koji su svi na dohvat ruke.

Ovaj konkretan stan, smješten na 8. spratu, ima ukupnu površinu od 57m², uključujući terasu od 13m² i šarmantnu zelenu terasu od 2m². Sa 10 spratova s pogledom na zadivljujuće pejzaže mora i planina, svaki nivo je obogaćen zelenim terasama. Rezidencija uključuje sigurnu dvospratnu podzemnu garažu, osiguravajući dovoljno prostora i sigurnost za vozila.

Zamislite buđenje uz umirujući zvuk talasa i uživanje u direktnom pogledu na more iz svog elegantno namještenog stana koji je opremljen namještajem vrhunske kvalitete. Bellemond Residence Montenegro nije samo mjesto za život; on predstavlja utočište gdje se luksuz harmonizuje s svakodnevnom udobnošću. Iskusite vrhunac života na obali i danas učinite Bellemond Residence Montenegro svojim novim domom.

Real estate details

Ad ID
301734
Published
24.10.2024
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

57m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 6336.84 €

Down payment 72,240 €

Monthly installment
1,751 €

240 total installments

Loan amount
288,960 €
Down payment
72,240 €
Total interest
131,290 €
Total payment
420,250 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 90.35% higher than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3328.97 €/m²

This property is 16.74% smaller then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,329 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
574

Area

57m²

Premium Stan in Lazi

Sale, apartment, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Sale, apartment, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 120m², Centar, Budva