354,900 €
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora - image 7
354,900 € (6,226 €/m²)
57 m²

Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam Bellemond Residence Crna Gora, luksuzni stambeni kompleks smješten u najboljoj lokaciji Becića, na samo korak od šetališta, netaknutih plaža i živopisnih restorana. Stanovnici će uživati u miru obližnjih parkova i kulturnom bogatstvu pravoslavne crkve, s bitnim sadržajima poput škola, vrtića, pošta, apoteka i supermarketa na dohvat ruke.

Ovaj prefinjeni stan, smješten na trećem spratu, nudi prostranih 57m² životnog prostora, upotpunjenih sa terasom od 13,3m² i dodatnom zelenom terasom od 12m². Na deset spratova zgrade nalaze se zelene terase na svakom nivou, koje povezuju s prirodom pružajući spektakularan pogled na more i planine. Bellemond Residence Crna Gora takođe ima dvospratnu podzemnu garažu, osiguravajući dovoljno prostora i sigurnost za vozila.

Sa direktnim pogledom na more, umirujućim zvukom talasa i nameštajem vrhunske kvalitete, Bellemond Residence Crna Gora obećava stil života neuporedivog komfora i elegancije. Otkrijte ovu izuzetnu nekretninu danas kontaktirajući nas za više detalja i dogovor oko pregleda.

Real estate details

Ad ID
301682
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

57m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 6226.32 €

Down payment 70,980 €

Monthly installment
1,720 €

240 total installments

Loan amount
283,920 €
Down payment
70,980 €
Total interest
129,000 €
Total payment
412,920 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Budva

Budva
Montenegro

This property's price is 87.11% higher than the average price of a studio apartment in Budva

Average price: 3327.60 €/m²

This property is 16.52% smaller then the average size of a studio apartment in Budva

Average size: 68 m²

3,328 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
572

Area

57m²

Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 rooms 3 bathrooms 120
Sale, two bedroom apartment, 120m², Centar, Budva