243,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije - image 13
243,000 € (4,050 €/m²)
60 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 60m², Lion, Zvezdara Sve Podlokacije

Lion, Zvezdara Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Prodaje se dvosoban stan na Lionu, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u trosoban.

Stan se izdvaja odličnim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana. Iz ulaznog hodnika pristupa se svim prostorijama, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. U dnevnom delu nalazi se izdvojena kuhinja, kao i prostrana dnevna soba sa trpezarijskim delom i izlazom na terasu. Spavaći deo je jasno odvojen i pruža dodatni mir i privatnost. U ovom delu stana nalazi se komforna spavaća soba sa izlazom na sopstvenu terasu, kao i kupatilo.

Zahvaljujući funkcionalnoj strukturi, stan pruža mogućnost jednostavne adaptacije u trosoban, što ga čini izuzetno fleksibilnim za različite potrebe budućih vlasnika.

Dodatnu vrednost predstavlja pripadajuća podrumska prostorija.

Uknjižen je na 60m2, ukupne površine, sa terasom 63m2.

Lokacija na Lionu nudi idealan balans između mirnog porodičnog života i urbane dostupnosti. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, restorani i parkovi, kao i odlična povezanost sa svim delovima grada.

Posrednička naknada se obračunava u skladu sa Opštim uslovima poslovanja agencije „DIVIS NEKRETNINE“ d.o.o.

Real estate details

Ad ID
550594
Published
28.04.2026
Updated
06.05.2026
Property Type

Apartment

Area

60m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

6. fl.

Balconies

1

Condition