174,624 €
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar - image 18
174,624 € (2,425 €/m²)
72 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 72m², Bjeliši, Bar

Bjeliši, Bar Crna Gora

Property description

Stan od 72,76 m2 sa terasom u novom stambenom kompleksu u Baru.

Nudimo na prodaju stan od 72,76 m2 sa terasom i pogledom na more u modernom stambenom kompleksu koji se nalazi u jednom od najpogodnijih i najperspektivnijih delova Bara.

Centar grada je udaljen samo nekoliko minuta hoda, a more je udaljeno oko 1,5 km ravnom ulicom. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, škole i sva potrebna infrastruktura za svakodnevni život. Infrastruktura i prostor kompleksa su dizajnirani za udobnost, mir i visok kvalitet života. Svaki detalj je pažljivo razmatran: moderna inženjerska rešenja, pogodan raspored i infrastruktura koja ispunjava očekivanja čak i najzahtevnijih kupaca.

U prizemlju kompleksa nalaze se prostori za opuštanje i rekreaciju: spa kompleks, restoran i fitnes centar - sve što vam je potrebno za potpuno opuštanje nakon napornog dana. Blizina mora, planina i parkova sa vekovnim maslinjacima stvara atmosferu udobnosti, prirode i harmonije.

Stan na prodaju nalazi se na 9. spratu jedanaestospratne zgrade sa liftom. Ukupna površina je 72,76 kvadratnih metara.

Funkcionalan raspored obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom otvorenog plana, dve odvojene spavaće sobe, jedno kupatilo i terasu.

Terasa nudi panoramski i bočni pogled na more, planine i grad, što stan čini posebno atraktivnim kako za stanovanje, tako i za izdavanje.

Stan se isporučuje odmah useljiv, bez renoviranja ili dodatnog vremena. U završnoj obradi korišćeni su visokokvalitetni materijali: porcelanske pločice sa efektom mermera u hodniku, kupatilima i dnevnoj sobi, i laminat u spavaćim sobama. Kupatilo i hodnik imaju podno grejanje, a Fudžicu klima uređaji sa funkcijama hlađenja i grejanja obezbeđuju udobnu klimu.