Estitor

Land Lots for Sale in Serbia - Page 16

Found 2,034 listings for search Land Lots for Sale in Serbia - Page 16

Data updated on 05/24/2026 at 09:17 PM

Sale, land lot, 21982m², Senaja, Mladenovac
1/2

84,000 €

78 days ago

Sale, land lot, 21982m², Senaja, Mladenovac

MladenovacBeograd
Land lot21982

U ponudi je zemljište u naselju Senaja, opština Mladenovac, koje čine tri parcele ukupne površine oko 220 ari. Plac se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju, sa obezbeđenim pristupnim putem i...

Sale, land lot, 1701m², Senaja, Mladenovac
1/2

31,000 €

78 days ago

Sale, land lot, 1701m², Senaja, Mladenovac

MladenovacBeograd
Land lot1701

Na prodaju građevinski plac u KO Senaja, opština Mladenovac, ukupne površine 17 ari. Plac se nalazi direktno uz put, na izuzetno dobroj i pristupačnoj lokaciji u samom naselju Senaja. Plac je ravan,...

Sale, land lot, 7092m², Glumčevo brdo, Barajevo
1/5

57,000 €

78 days ago

Sale, land lot, 7092m², Glumčevo brdo, Barajevo

BarajevoBeograd
Land lot7092

Na prodaju građevinsko zemljište u Barajevu, u naselju Vučinac – Glumčevo brdo, u mirnom i prirodnom okruženju. Plac se sastoji od dve parcele ukupne površine 70,92 ara, pogodan za izgradnju...

Land Lots for Sale in Serbia - Page · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, land lot, 14653m², Zorka, Subotica
1/1

110,000 €

78 days ago

Sale, land lot, 14653m², Zorka, Subotica

Land lot14653

Prodaje se plac ukupne površine 14653m2, izravnat plac, posut tucanikom, između čordaškog puta i pruge.

Sale, land lot, 897100m², Arnajevo, Barajevo
1/14

105,000 €

78 days ago

Sale, land lot, 897100m², Arnajevo, Barajevo

BarajevoBeograd
Land lot897100

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 PLAC NA PRODAJU – BARAJEVO | NASELJE VRANIĆ | ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTICIJU I GRADNJU Lokacija: Barajevo – naselje Vranić Ukupna površina zemljišta: 8.971 m²...

Sale, land lot, 2900m², Vrčin, Grocka
1/2

50,000 €

78 days ago

Sale, land lot, 2900m², Vrčin, Grocka

GrockaBeograd
Land lot2900

Građevinski plac u Vrčinu, na 3 km od centra -29 ari -Informacija o lokaciji: dozvoljena izgradnja stambenih objakata -Infrastruktura: izlaz na asfaltni put, struja dovedena do placa, gradski vodovod...

Sale, land lot, 1000m², Batajnica, Beograd
1/2

500,000 €

80 days ago

Sale, land lot, 1000m², Batajnica, Beograd

Land lot1000

Zemun, Batajnica - Široki put plac, 10 ari, građevinsko zemljište Prodaje se plac od 10 ari sa izlazom na tri ulice - sa jedne strane front prema ulici je 35 metara, sa druge 14 metara i sa treće 17...

Sale, land lot, 400m², Centar, Zlatibor
1/8

36,000 €

80 days ago

Sale, land lot, 400m², Centar, Zlatibor

CentarZlatibor
Land lot400

- Odličan plac 3.5km od centra Zlatibora. - Naselje Zova 2. - Mirno okruženje, pogled na najlepši deo Zlatibora. - Asflatni put do placa. - Priključci za vodu, struju, gas i kanalizaciju. -...

Sale, land lot, 647m², Centar, Zlatibor
1/8

58,500 €

80 days ago

Sale, land lot, 647m², Centar, Zlatibor

CentarZlatibor
Land lot647