33,000 €
  • Sale, office space, 12m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 1
  • Sale, office space, 12m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 2
  • Sale, office space, 12m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 3
  • Sale, office space, 12m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 4
  • Sale, office space, 12m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad - image 5
33,000 € (2,750 €/m²)
12 m²
1 Bathroom

Sale, office space, 12m², Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije, Novi Sad Srbija

Property description

ponuda br. 1325 NS PRO – lokal, 12m2, Novo naselje, ulica Vladike Ćirića

Pogodan za razne delatnosti, uknjižen

Prodajna cena nepokretnosti: 33.000e

Agencijska provizija 3% od konačne dogovorene kupoprodajne cene nepokretnosti.

Kontakt - , , office@stanovi. rs , Agencija MEGATRANS NEKRETNINE, www.stanovi. rs - Redni broj u Registru posrednika MTTT: 267

Real estate details

Ad ID
545935
Published
11.04.2026
Updated
11.04.2026
Property Type

Office space

Area

12m²

Rooms

N/A

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2750.00 €

Down payment 6,600 €

Monthly installment
160 €

240 total installments

Loan amount
26,400 €
Down payment
6,600 €
Total interest
11,995 €
Total payment
38,395 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megatrans Nekretnine

Registration number

267

Location

Novi Sad

Novi Sad Sve Podlokacije

Area

12m²

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58