13,000 €
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 1
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 2
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 3
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 4
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 5
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 6
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 7
  • Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak - image 8
13,000 € (43 €/m²)
300 m²

Sale, land lot, 300m², Motički gaj, Žabljak

Motički gaj, Žabljak Crna Gora

Property description

Prodaje se više placeva površine od 300m2 do 500m2, odlična lokacija, Motički gaj, Žabljak, 900m udaljeno od benzinske pumpe i marketa Aroma, 1.5km od hotela Žabljak.

Prilaz - asfaltni put, voda i struja u blizini. Zemljište nije urbanizovano.

Cijena parcele od 300m2 je 13.000€. Cijena parcele od 500m2 je 21.000€.

Real estate details

Ad ID
540284
Published
01.04.2026
Updated
08.05.2026
Property Type

Land lot

Area

300m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 43.33 €

Down payment 2,600 €

Monthly installment
63 €

240 total installments

Loan amount
10,400 €
Down payment
2,600 €
Total interest
4,725 €
Total payment
15,125 €

Area

300m²

Verified Kuća in Motički gaj

Sale, house, 102m², Motički gaj, Žabljak

260,000 €

Motički gaj

3 rooms 2 bathrooms 102
Sale, house, 102m², Motički gaj, Žabljak
Kuća in Motički gaj

Sale, house, 218m², Motički gaj, Žabljak

400,000 €

Motički gaj

6 rooms 3 bathrooms 218
Sale, house, 218m², Motički gaj, Žabljak
Zemljište in Motički gaj

Sale, land lot, 900m², Motički gaj, Žabljak

126,000 €

Motički gaj

900
Sale, land lot, 900m², Motički gaj, Žabljak
Kuća in Motički gaj

Sale, house, 77m², Motički gaj, Žabljak