2,000.000 €
  • Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat - image 1
  • Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat - image 2
  • Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat - image 3
  • Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat - image 4
  • Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat - image 5
  • Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat - image 6
  • Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat - image 7
2,000.000 € (1,163 €/m²)
1719 m²

Sale, land lot, 1719m², Krašići, Tivat

Krašići, Tivat Crna Gora

Property description

Prodaje se urbanizovano zemljiste pogodno za gradnju hotela sa minimalno 4 zvjezdice, u naselju Krasici opstina Tivat.

Povrsina placa koji ima svoj izlaz na more je 1719 m2.

Cijena 2.000.000 Eur

Real estate details

Ad ID
489217
Published
06.11.2025
Updated
24.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1719m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1163.47 €

Down payment 400,000 €

Monthly installment
9,696 €

240 total installments

Loan amount
1,600.000 €
Down payment
400,000 €
Total interest
726,964 €
Total payment
2,326.964 €

Area

1719m²

Premium Kuća in Krašići

Sale, house, 105m², Krašići, Tivat

320,000 €

Krašići

3 rooms 2 bathrooms 105
Sale, house, 105m², Krašići, Tivat
Premium Kuća in Krašići

Sale, house, 105m², Krašići, Tivat

320,000 €

Krašići

3 rooms 2 bathrooms 105
Sale, house, 105m², Krašići, Tivat
Verified Premium Kuća in Krašići

Sale, house, 328m², Krašići, Tivat

1,300.000 €

Krašići

5 rooms 6 bathrooms 328
Sale, house, 328m², Krašići, Tivat
Premium Stan in Krašići

Sale, two bedroom apartment, 119m², Krašići, Tivat