190,000 €
  • Sale, land lot, 1357m², Tološi, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1357m², Tološi, Podgorica - image 2
190,000 € (140 €/m²)
1357 m²

Sale, land lot, 1357m², Tološi, Podgorica

Tološi, Podgorica Crna Gora

Property description

Odlična investicija, Miran kraj, Uknjiženo, Blizu škole

Prodaje se plac, površine 1357m2, u naselju Tološi. Čitavom dužinom placa je asfaltiran put.

DUP-om je predviđena i dozvoljena gradnja jednog objekta P+1, ukupne

BRGP površine 500m2.

Real estate details

Ad ID
547869
Published
18.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1357m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 140.01 €

Down payment 38,000 €

Monthly installment
921 €

240 total installments

Loan amount
152,000 €
Down payment
38,000 €
Total interest
69,062 €
Total payment
221,062 €

Premium Zemljište in Tološi

Sale, land lot, 1666m², Tološi, Podgorica

Request

Tološi

1666
Sale, land lot, 1666m², Tološi, Podgorica
Premium Zemljište in Tološi

Sale, land lot, 644m², Tološi, Podgorica

225,000 €

Tološi

644
Sale, land lot, 644m², Tološi, Podgorica
Premium Kuća in Tološi

Sale, house, 202m², Tološi, Podgorica

430,000 €

Tološi

4 rooms 2 bathrooms 202
Sale, house, 202m², Tološi, Podgorica
Premium Stan in Tološi

Sale, two bedroom apartment, 64m², Tološi, Podgorica

179,000 €

Tološi

2 rooms 2 bathrooms 64
Sale, two bedroom apartment, 64m², Tološi, Podgorica
Verified Premium Kuća in Tološi

Sale, house, 200m², Tološi, Podgorica

360,000 €

Tološi

3 rooms 2 bathrooms 200
Sale, house, 200m², Tološi, Podgorica
Premium Stan in Tološi

Sale, one bedroom apartment, 48m², Tološi, Podgorica

115,000 €

Tološi

1 room 0 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Tološi, Podgorica