322,200 €
  • Sale, land lot, 4295m², Brežine, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 4295m², Brežine, Podgorica - image 2
322,200 € (75 €/m²)
4295 m²

Sale, land lot, 4295m², Brežine, Podgorica

Brežine, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se veci plac 4295m2  na dobroj lokaciji, Brežine, Podgorica.
Dozvola za poslovno-stambenu zgradu najmanje povrsine 300m2.
Plac se nalazi uz glavnu magitstralu, ima odlican pristup i veliku vidljivost, sto ga cini idealnim za razne poslovne namjene.
Velika povrsina i prometna lokacija pruzaju odlican potencijal za biznis ili investiciju.
Vlasnik 1/1

Real estate details

Ad ID
543135
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

4295m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 75.02 €

Down payment 64,440 €

Monthly installment
1,562 €

240 total installments

Loan amount
257,760 €
Down payment
64,440 €
Total interest
117,114 €
Total payment
374,874 €

Area

4295m²

Zemljište in Brežine

Sale, land lot, 589m², Brežine, Podgorica

44,200 €

Brežine

589
Sale, land lot, 589m², Brežine, Podgorica
Zemljište in Brežine

Sale, land lot, 45844m², Brežine, Podgorica

1,236.000 €

Brežine

45844
Sale, land lot, 45844m², Brežine, Podgorica
Zemljište in Brežine

Sale, land lot, 40000m², Brežine, Podgorica

Request

Brežine

40000
Sale, land lot, 40000m², Brežine, Podgorica
Zemljište in Brežine

Sale, land lot, 83600m², Brežine, Podgorica

Request

Brežine

83600
Sale, land lot, 83600m², Brežine, Podgorica