52,000 €
  • Sale, land lot, 600m², Donji Kokoti, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 600m², Donji Kokoti, Podgorica - image 2
52,000 € (87 €/m²)
600 m²

Sale, land lot, 600m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se plac 600m2 na dobroj i mirnoj lokaciji u Donjim Kokotima. 
Put, voda i struja u neposednoj blizini.
Plac je pravilnog oblika.
Pogodan za izgradnju porodicne kuce.
Uredni papiri.

Real estate details

Ad ID
543114
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 86.67 €

Down payment 10,400 €

Monthly installment
252 €

240 total installments

Loan amount
41,600 €
Down payment
10,400 €
Total interest
18,901 €
Total payment
60,501 €

Area

600m²

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 3 bathrooms 259
Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica

52,000 €

Donji Kokoti

850
Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 3700m², Donji Kokoti, Podgorica