46,000 €
  • Sale, land lot, 387m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 387m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 387m², Donja Gorica, Podgorica - image 3
46,000 € (119 €/m²)
387 m²

Sale, land lot, 387m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se plac iza Univerziteta Donja Gorica , plac je ogradjen do njega je asfaltni put , ima vodu , struju i kabal za internet do placa . Plac ima 387 metara kvadratnih i nalazi se u minrom komsiluku . 

Real estate details

Ad ID
543089
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

387m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 118.86 €

Down payment 9,200 €

Monthly installment
223 €

240 total installments

Loan amount
36,800 €
Down payment
9,200 €
Total interest
16,720 €
Total payment
53,520 €

Area

387m²

Premium Zemljište in Donja Gorica

Sale, land lot, 1560m², Donja Gorica, Podgorica

Request

Donja Gorica

1560
Sale, land lot, 1560m², Donja Gorica, Podgorica
Zemljište in Donja Gorica

Sale, land lot, 924m², Donja Gorica, Podgorica

130,000 €

Donja Gorica

924
Sale, land lot, 924m², Donja Gorica, Podgorica
Kuća in Donja Gorica

Sale, house, 313m², Donja Gorica, Podgorica

650,000 €

Donja Gorica

5 rooms 2 bathrooms 313
Sale, house, 313m², Donja Gorica, Podgorica
Stan in Donja Gorica

Sale, one bedroom apartment, 46m², Donja Gorica, Podgorica