377,200 €
  • Sale, land lot, 1640m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1640m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
377,200 € (230 €/m²)
1640 m²

Sale, land lot, 1640m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se plac površine 1.640 m² u Donjoj Gorici, sa mogućnošću izgradnje objekta magacinske ili slične namjene površine do 800 m².

Plac je smješten u poslovno-logističkom dijelu naselja, sa dobrom putnom povezanošću i adekvatnom infrastrukturom, pogodan za skladišne, servisne i komercijalne sadržaje.

Cijena:230€/m2

📞+382 67 090 210

Real estate details

Ad ID
509617
Published
11.01.2026
Updated
15.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1640m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 230.00 €

Down payment 75,440 €

Monthly installment
1,829 €

240 total installments

Loan amount
301,760 €
Down payment
75,440 €
Total interest
137,105 €
Total payment
438,865 €

Area

1640m²

Premium Zemljište in Donja Gorica

Sale, land lot, 1560m², Donja Gorica, Podgorica

Request

Donja Gorica

1560
Sale, land lot, 1560m², Donja Gorica, Podgorica
Verified Premium Zemljište in Donja Gorica

Sale, land lot, 2000m², Donja Gorica, Podgorica

300,000 €

Donja Gorica

2000
Sale, land lot, 2000m², Donja Gorica, Podgorica
Kuća in Donja Gorica

Sale, house, 313m², Donja Gorica, Podgorica

650,000 €

Donja Gorica

5 rooms 2 bathrooms 313
Sale, house, 313m², Donja Gorica, Podgorica
Zemljište in Donja Gorica