81,000 €
81,000 € (62 €/m²)
1300 m²

Sale, land lot, 1300m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Property description

Na prodaju plac u Donjim Kokotima 1300m2
Lokacija
Plac se nalazi pored asfaltiranog puta koji prolazi kroz ovaj dio naselja. U pitanju je lijep, ravan plac u čijoj blizini postoje priključci za struju i vodu. Plac je veličine 1300m2 i prodaje se izjedna. Papiri su uredni, bez ikakvih ograničenja i opterećenja.
Uslovi prodaje
Plac se prodaje za gotovinu. Ukoliko Vam se svidjela ova ponuda kontaktirajte nas za više informacija. 

Real estate details

Ad ID
498157
Published
01.12.2025
Updated
14.02.2026
Property Type

Land lot

Area

1300m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 62.31 €

Down payment 16,200 €

Monthly installment
393 €

240 total installments

Loan amount
64,800 €
Down payment
16,200 €
Total interest
29,442 €
Total payment
94,242 €

Area

1300m²

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 3 bathrooms 259
Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica

52,000 €

Donji Kokoti

850
Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 3700m², Donji Kokoti, Podgorica