198,120 €
  • Sale, land lot, 3302m², Donji Kokoti, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 3302m², Donji Kokoti, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 3302m², Donji Kokoti, Podgorica - image 3
  • Sale, land lot, 3302m², Donji Kokoti, Podgorica - image 4
198,120 € (60 €/m²)
3302 m²

Sale, land lot, 3302m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Property description

Na prodaju plac od 3302 m² u Podgorici. Lokacija: — Donji Kokoti — 300 m od mosta Luča. Cijena: 65 €/m². Odlična lokacija – pogodno za ličnu izgradnju i komercijalne svrhe. Velika površina (3302 m²) – idealno za izgradnju privatne kuće, seoskog kompleksa ili investicionog projekta. Voda i struja su u blizini. Mogućnosti: Izgradite prostranu kuću sa velikom baštom, bazenom i prostorom za rekreaciju. Investicioni projekat - izgradite stambeni kompleks, gradsku kuću ili apartmane. Organizujte poljoprivredno imanje, plastenik ili uzgoj poljoprivrednih kultura. Itd. Ova parcela je odlična prilika za ulaganje!

Mogućnost dodatne parcelacije, izdvajanja manje parcele i kupnja određene kvadrature prema vašoj želji.

(Upravo izdvojena i prodana parcela od 750 m2, tako da priloženi link sa videom prikazuje stanje od 03/2025, prije prodaje izdvojenog dijela)

Real estate details

Ad ID
372576
Published
04.05.2025
Updated
12.04.2026
Property Type

Land lot

Area

3302m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 60.00 €

Down payment 39,624 €

Monthly installment
960 €

240 total installments

Loan amount
158,496 €
Down payment
39,624 €
Total interest
72,013 €
Total payment
230,509 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

RF

Radmila Fintić

Radmila Fintic

Similiar Properties

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 3 bathrooms 259
Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica

52,000 €

Donji Kokoti

850
Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 3700m², Donji Kokoti, Podgorica

185,000 €

Donji Kokoti

3700
Sale, land lot, 3700m², Donji Kokoti, Podgorica
Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 120m², Donji Kokoti, Podgorica

116,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 2 bathrooms 120
Sale, house, 120m², Donji Kokoti, Podgorica
Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 3 bathrooms 259