171,000 €
  • Sale, land lot, 1140m², Radanovići, Kotor - image 1
  • Sale, land lot, 1140m², Radanovići, Kotor - image 2
171,000 € (150 €/m²)
1140 m²

Sale, land lot, 1140m², Radanovići, Kotor

Radanovići, Kotor Crna Gora

Property description

Izuzetna Prilika: Građevinski Plac u Radanovićima, Kotor!
Predstavljamo Vam atraktivan građevinski plac za prodaju, smješten u mirnom i perspektivnom naselju Radanovići, u srcu predivne opštine Kotor.
Ova izuzetna lokacija nudi savršen spoj privatnosti i blizine urbanih centara. Uživajte u netaknutoj prirodi, a istovremeno budite samo nekoliko minuta vožnje od poznatih plaža, aerodroma Tivat i istorijskog Starog grada Kotora.
Plac je idealan za izgradnju porodične kuće, luksuzne vile ili kao isplativa investicija. Sa površinom od 1140 m², nudi dovoljno prostora za realizaciju Vaših snova i projekata.
Glavne karakteristike:

Lokacija: Radanovići, Kotor
Površina: 1140 m²
Cijena: 171.000 EUR

Ne propustite priliku da postanete vlasnik nekretnine na jednoj od najtraženijih lokacija na Crnogorskom primorju. Kontaktirajte nas odmah za više informacija i dogovor o pregledu!

Real estate details

Ad ID
549955
Published
25.04.2026
Updated
25.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1140m²

Land Type

Građevinsko

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 150.00 €

Down payment 34,200 €

Monthly installment
829 €

240 total installments

Loan amount
136,800 €
Down payment
34,200 €
Total interest
62,155 €
Total payment
198,955 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

SR

S R

S

Similiar Properties

Premium Stan in Radanovići

Sale, two bedroom apartment, 75m², Radanovići, Kotor

179,500 €

Radanovići

2 rooms 2 bathrooms 75
Sale, two bedroom apartment, 75m², Radanovići, Kotor
Premium Stan in Radanovići

Sale, one bedroom apartment, 54m², Radanovići, Kotor

141,500 €

Radanovići

1 room 1 bathroom 54
Sale, one bedroom apartment, 54m², Radanovići, Kotor
Premium Stan in Radanovići

Sale, one bedroom apartment, 58m², Radanovići, Kotor

140,000 €

Radanovići

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Radanovići, Kotor
Stan in Radanovići

Sale, two bedroom apartment, 99m², Radanovići, Kotor

Request

Radanovići

2 rooms 2 bathrooms 99
Sale, two bedroom apartment, 99m², Radanovići, Kotor
Zemljište in Radanovići

Sale, land lot, 1919m², Radanovići, Kotor

Request

Radanovići

1919
Sale, land lot, 1919m², Radanovići, Kotor
Stan in Radanovići

Sale, one bedroom apartment, 30m², Radanovići, Kotor