31,000 €
  • Sale, land lot, 778m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 778m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 778m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 778m², Kotor, Crna Gora - image 4
31,000 € (40 €/m²)
778 m²

Sale, land lot, 778m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Property description

Otkrijte jedinstvenu priliku za ulaganje u prelijepom području Kotora. Smještena na putu U Kovače, ova prostrana parcela od 778m² nudi savršen spoj potencijala i pogodnosti. Sa pristupom sa dvije strane, zemljište omogućava lak ulaz i fleksibilnost za različite razvojne mogućnosti. Sa strujom na lokaciji, ova nekretnina je spremna za ulaganje, iako još nije urbanizovana. Bilo da planirate gradnju stambenog projekta ili jednostavno želite osigurati vrhunski komad zemljišta na atraktivnoj lokaciji, ova parcela je obavezna za razgledanje. Ne propustite priliku da investirate u rastući region Kotor i otključate potencijal ove izuzetne nekretnine.

Real estate details

Ad ID
344874
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

778m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 39.85 €

Down payment 6,200 €

Monthly installment
150 €

240 total installments

Loan amount
24,800 €
Down payment
6,200 €
Total interest
11,268 €
Total payment
36,068 €

Area

778m²

Premium Kuća in Ljuta

Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor

Request

Ljuta

4 rooms 7 bathrooms 819
Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Sale, two bedroom apartment, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 rooms 2 bathrooms 55
Sale, two bedroom apartment, 55m², Orahovac, Kotor
Premium Stan in Prčanj

Sale, two bedroom apartment, 85m², Prčanj, Kotor

389,000 €

Prčanj

2 rooms 1 bathroom 85
Sale, two bedroom apartment, 85m², Prčanj, Kotor
Premium Stan in Stari Grad Kotor