41,000 €
  • Sale, land lot, 2044m², Spuž, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 2044m², Spuž, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 2044m², Spuž, Danilovgrad - image 3
41,000 € (20 €/m²)
2044 m²

Sale, land lot, 2044m², Spuž, Danilovgrad

Spuž, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Plac se nalazi na 15 minuta udaljenosti od Podgorice. 
Plac je ravan i nalazi se u lijepom prirodnom okruženju. 
U okolini ima izgrađenih kuća. 
Plac ima prilazni put. Do placa nekih 0,5 km trenutno vodi makadamski put. 
Voda i struja su na 50 m udaljenosti od placa. 
Ovaj plac je izvrsna prilika za porodični dom, te ima dosta prostora i za privatnu baštu. 
Centar Spuža udaljen je svega 3 minuta.
U centru Spuža su osnovna škola, vrtić, dom zdravlja, pošta, apoteke, marketi i sve potrebno za ugodan svakodnevni život. 
Plac ima izvrsnu cijenu od 20 € po m2. 

Real estate details

Ad ID
543416
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

2044m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 20.06 €

Down payment 8,200 €

Monthly installment
199 €

240 total installments

Loan amount
32,800 €
Down payment
8,200 €
Total interest
14,903 €
Total payment
47,703 €

Area

2044m²

Premium Kuća in Spuž

Sale, house, 145m², Spuž, Danilovgrad

135,000 €

Spuž

3 rooms 0 145
Sale, house, 145m², Spuž, Danilovgrad
Verified Zemljište in Spuž

Sale, land lot, 2012m², Spuž, Danilovgrad

70,000 €

Spuž

2012
Sale, land lot, 2012m², Spuž, Danilovgrad
Zemljište in Spuž

Sale, land lot, 6083m², Spuž, Danilovgrad

304,150 €

Spuž

6083
Sale, land lot, 6083m², Spuž, Danilovgrad
Kuća in Spuž

Sale, house, 145m², Spuž, Danilovgrad

155,000 €

Spuž

3 rooms 2 bathrooms 145
Sale, house, 145m², Spuž, Danilovgrad