50,000 €
  • Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad - image 3
  • Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad - image 4
  • Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad - image 5
  • Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad - image 6
  • Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad - image 7
50,000 € (14 €/m²)
3700 m²

Sale, land lot, 3700m², Donji Zagarač, Danilovgrad

Donji Zagarač, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Prodaje se plac na selu 3700m2, Donji Zagarac. Plac se nalazi iza fabrike za proizvodnju ljekova. Makadamski put 350m od glavnog puta do placa. Sa glavnog puta na 100m voda i struja, prelijep pogled na selo. Na 7km od Danilovgrada i 15km od Podgorice. Plodno zemljiste. 

Real estate details

Ad ID
543321
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

3700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 13.51 €

Down payment 10,000 €

Monthly installment
242 €

240 total installments

Loan amount
40,000 €
Down payment
10,000 €
Total interest
18,174 €
Total payment
58,174 €

Area

3700m²

Zemljište in Donji Zagarač

Sale, land lot, 11000m², Donji Zagarač, Danilovgrad

Request

Donji Zagarač

11000
Sale, land lot, 11000m², Donji Zagarač, Danilovgrad
Zemljište in Donji Zagarač

Sale, land lot, 1019m², Donji Zagarač, Danilovgrad

Request

Donji Zagarač

1019
Sale, land lot, 1019m², Donji Zagarač, Danilovgrad
Zemljište in Donji Zagarač

Sale, land lot, 20000m², Donji Zagarač, Danilovgrad

200,000 €

Donji Zagarač

20000
Sale, land lot, 20000m², Donji Zagarač, Danilovgrad
Zemljište in Donji Zagarač