161,000 €
  • Sale, land lot, 4026m², Grbe, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 4026m², Grbe, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 4026m², Grbe, Danilovgrad - image 3
161,000 € (40 €/m²)
4026 m²

Sale, land lot, 4026m², Grbe, Danilovgrad

Grbe, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Prodaje se urbanisticko zemljiste 4026m2 na dobroj lokaciji, Grbe, Danilovgrad.
Put, voda, struja na placu.
Maksimalni indeks izgradjenosti iznosi 0,2
Maksimalni indeks zauzetosti iznosi 0,15
Maksimalna spratnost iznosi P+1
Maksimalna BRGP stambenog objekta iznosi 250m2
Mogucnost parcelizacije.

Real estate details

Ad ID
543074
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

4026m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 39.99 €

Down payment 32,200 €

Monthly installment
781 €

240 total installments

Loan amount
128,800 €
Down payment
32,200 €
Total interest
58,521 €
Total payment
187,321 €

Area

4026m²

Zemljište in Grbe

Sale, land lot, 1085m², Grbe, Danilovgrad

46,000 €

Grbe

1085
Sale, land lot, 1085m², Grbe, Danilovgrad
Kuća in Grbe

Sale, house, 240m², Grbe, Danilovgrad

64,000 €

Grbe

3 rooms 2 bathrooms 240
Sale, house, 240m², Grbe, Danilovgrad
Zemljište in Grbe

Sale, land lot, 900m², Grbe, Danilovgrad

40 €

Grbe

900
Sale, land lot, 900m², Grbe, Danilovgrad
Zemljište in Grbe

Sale, land lot, 7500m², Grbe, Danilovgrad

433,000 €

Grbe

7500
Sale, land lot, 7500m², Grbe, Danilovgrad
Zemljište in Grbe