292,625 €
  • Sale, land lot, 2341m², Glavica, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 2341m², Glavica, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 2341m², Glavica, Danilovgrad - image 3
  • Sale, land lot, 2341m², Glavica, Danilovgrad - image 4
292,625 € (125 €/m²)
2341 m²

Sale, land lot, 2341m², Glavica, Danilovgrad

Glavica, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Urbanizovano zemljiste povrsine 2.341 m², smješteno na atraktivnoj lokaciji uz Bulevar Danilovgrad - Podgorica, nedaleko od Voli trznog centara i Restorana Pasha .

Zemljiste se sastoji od dvije parcele, koje imaju razlicitu namjenu, prva parcela povrsine 1156 m2 koja je uz magistralni put namjenjena je za industriju i proizvodnju, dok je druga parcela povrsine 1185 m2, koja izlazi na lokalni put namjenjena za stambenu namjenu.

Urbanisticko tehnicki uslovi dostupni na zhatjev.

Cijena: 125 €/m²

Vasnistvo 1/1.

Kontakt: 067 444 900

Real estate details

Ad ID
537894
Published
26.03.2026
Property Type

Land lot

Area

2341m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 125.00 €

Down payment 58,525 €

Monthly installment
1,419 €

240 total installments

Loan amount
234,100 €
Down payment
58,525 €
Total interest
106,364 €
Total payment
340,464 €

Area

2341m²

Zemljište in Glavica

Sale, land lot, 592m², Glavica, Danilovgrad

35,000 €

Glavica

592
Sale, land lot, 592m², Glavica, Danilovgrad
Kuća in Glavica

Sale, house, 80m², Glavica, Danilovgrad

105,000 €

Glavica

2 rooms 2 bathrooms 80
Sale, house, 80m², Glavica, Danilovgrad
Zemljište in Glavica

Sale, land lot, 2320m², Glavica, Danilovgrad

301,600 €

Glavica

2320
Sale, land lot, 2320m², Glavica, Danilovgrad
Kuća in Glavica

Sale, house, 62m², Glavica, Danilovgrad

105,000 €

Glavica

2 rooms 1 bathroom 62