15,000 €
  • Sale, land lot, 828m², Zagorak, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 828m², Zagorak, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 828m², Zagorak, Danilovgrad - image 3
15,000 € (18 €/m²)
828 m²

Sale, land lot, 828m², Zagorak, Danilovgrad

Zagorak, Danilovgrad Crna Gora

Property description

PRODAJA – Građevinski plac (828m2), Danilovgrad, Zagorak – 15.000€

📍 Lokacija: Danilovgrad, naselje Zagorak

📐 Površina i tip:
Građevinski plac – 828m2, urbanizovan

🏠 Opis nekretnine:
Na prodaju urbanizovan građevinski plac površine 828m2, smješten na mirnoj i perspektivnoj lokaciji u naselju Zagorak, opština Danilovgrad.
Plac je pogodan za stanovanje, turističku ili investicionu gradnju, uz jasno definisane urbanističke uslove, što ga čini odličnom prilikom za različite namjene.

📐 Urbanistički uslovi:

Indeks izgrađenosti (max):
– Stanovanje malih gustina – 0,5
– Postojeće formirane parcele – 0,8
– Hoteli / pansioni / apartmani – 1,2
– Turistički i sportski kompleksi – 0,8

Indeks zauzetosti (max):
– Stanovanje malih gustina – 0,25
– Postojeće formirane parcele – 0,5
– Hoteli / apartmani – 0,5
– Turistički i sportski kompleksi – 0,6

Maksimalna spratnost:
– Stanovanje – P+1+Pk
– Vikendice – P+Pk
– Hoteli / apartmani – P+2+Pk

Maksimalna BRGP:
– Stanovanje / komercijalno – do 350m2
– Kuće za odmor – do 180m2

✅ Dodatno:
– Pristupačna i mirna lokacija
– Čisto vlasništvo
– Odličan potencijal za gradnju i investiciju

📍 Lokacija i okruženje:
Mirno naselje u razvoju, idealno za porodično stanovanje ili turističke projekte, sa dobrim pristupom i perspektivom rasta vrijednosti.

💶 Cijena:
15.000€

📞 Kontakt:
📲 +382 67 85 55 88
📲 +382 67 33 73 72
🌐 www.matnekretnine.me

https://www.matnekretnine.me/estate_property/prodaja-gradevinski-plac-828m2-danilovgrad-zagorak-15-000e/

Real estate details

Ad ID
518511
Published
03.02.2026
Updated
10.03.2026
Property Type

Land lot

Area

828m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 18.12 €

Down payment 3,000 €

Monthly installment
73 €

240 total installments

Loan amount
12,000 €
Down payment
3,000 €
Total interest
5,452 €
Total payment
17,452 €

Area

828m²

Kuća in Zagorak

Sale, house, 300m², Zagorak, Danilovgrad

370,000 €

Zagorak

300
Sale, house, 300m², Zagorak, Danilovgrad
Kuća in Zagorak

Sale, house, 120m², Zagorak, Danilovgrad

375,000 €

Zagorak

120
Sale, house, 120m², Zagorak, Danilovgrad
Verified Premium Zemljište in Danilovgrad

Sale, land lot, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Sale, land lot, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora
Premium Kuća in Ćurilac

Sale, house, 128m², Ćurilac, Danilovgrad

300,000 €

Ćurilac