150,000 €
  • Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad - image 3
  • Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad - image 4
  • Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad - image 5
150,000 € (25 €/m²)
6100 m²

Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad

Orja Luka, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Prodaje se plac u mjestu Orja luka, opština Danilovgrad, oko 500m udaljeno od magistrale Danilovgrad-Nikšić, 3km od centra Danilovgrada. 
Plac je površine 6.100m2, dužinom od 65m se proteže uz rijeku Zetu i pripada Parku prirode rijeka Zeta. 
Do placa vodi javni lokalni asfaltirani put, poslednjih 200m do placa je makadam. 
U neposrednoj blizini je struja i voda. 

Real estate details

Ad ID
514551
Published
22.01.2026
Updated
22.03.2026
Property Type

Land lot

Area

6100m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 24.59 €

Down payment 30,000 €

Monthly installment
727 €

240 total installments

Loan amount
120,000 €
Down payment
30,000 €
Total interest
54,522 €
Total payment
174,522 €

Area

6100m²

Zemljište in Orja Luka

Sale, land lot, 10860m², Orja Luka, Danilovgrad

170,000 €

Orja Luka

10860
Sale, land lot, 10860m², Orja Luka, Danilovgrad
Zemljište in Orja Luka

Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad

125,000 €

Orja Luka

6100
Sale, land lot, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad
Kuća in Orja Luka

Sale, house, 62m², Orja Luka, Danilovgrad

105,000 €

Orja Luka

2 rooms 1 bathroom 62
Sale, house, 62m², Orja Luka, Danilovgrad
Verified Zemljište in Orja Luka

Sale, land lot, 9158m², Orja Luka, Danilovgrad