274,890 €
  • Sale, land lot, 1190m², Dobra Voda, Budva - image 1
  • Sale, land lot, 1190m², Dobra Voda, Budva - image 2
274,890 € (231 €/m²)
1190 m²

Sale, land lot, 1190m², Dobra Voda, Budva

Dobra Voda, Budva Crna Gora

Property description

Prodaje se urbanizovano građevinsko zemljište u naselju Veliki Pijesak, opština Bar. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, 50–100 metara iznad magistrale, sa dva pristupna puta, što omogućava fleksibilnu organizaciju buduće gradnje. Udaljen je svega 300–400 metara od novog Voli centra, kao i u blizini mora.

Parcela je pogodna za izgradnju vile, manjeg stambenog objekta ili investicionog projekta za izdavanje. Horizontalni gabarit definisan je maksimalnim (dozvoljenim) indeksom zauzetosti 0,4 za slobodnostojeće objekte i 0,75 za objekte u nizu. Indeks izgrađenosti (max.1,8) i i maksimalna spratnost 5 nadzemnih etaža.

Ukoliko vas zanima neka nekretnina molim vas posaljite mi link na whatsapp aplikaciji. Moj broj telefona je +38269218866 i vraticu vam se sa odgovorom u najkracem mogucem roku. Radno vrijeme nase kancelarije je od ponedeljka do petka od 8 ujutro do 4 popodne. Nalazimo blizu Crvene Banke u redu gdje je North Restoran. Mozete nas naci na google mapama:

https://maps.app.goo.gl/dkwrDyye5EAEWRJh9

Real estate details

Ad ID
536528
Published
23.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1190m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 231.00 €

Down payment 54,978 €

Monthly installment
1,333 €

240 total installments

Loan amount
219,912 €
Down payment
54,978 €
Total interest
99,918 €
Total payment
319,830 €

Area

1190m²

Premium Zemljište in Dobra Voda

Sale, land lot, 315m², Dobra Voda, Budva

50,400 €

Dobra Voda

315
Sale, land lot, 315m², Dobra Voda, Budva
Stan in Dobra Voda

Sale, two bedroom apartment, 242m², Dobra Voda, Budva

369,000 €

Dobra Voda

2 rooms 2 bathrooms 242
Sale, two bedroom apartment, 242m², Dobra Voda, Budva
Kuća in Dobra Voda

Sale, house, 80m², Dobra Voda, Budva

160,000 €

Dobra Voda

3 rooms 1 bathroom 80
Sale, house, 80m², Dobra Voda, Budva
Stan in Dobra Voda

Sale, studio apartment, 29m², Dobra Voda, Budva