550,000 €
  • Sale, land lot, 3659m², Buljarica, Budva - image 1
  • Sale, land lot, 3659m², Buljarica, Budva - image 2
  • Sale, land lot, 3659m², Buljarica, Budva - image 3
  • Sale, land lot, 3659m², Buljarica, Budva - image 4
550,000 € (150 €/m²)
3659 m²

Sale, land lot, 3659m², Buljarica, Budva

Buljarica, Budva Crna Gora

Property description

INVESTICIONI PROJEKAT: KLUB NASELJE PANORAMSKIH VILA U BULJARICI
​LOKACIJA: PERSPEKTIVA I POGLED
Zemljište se nalazi u gornjem dijelu Buljarice — zoni Budvanske rivijere sa najdinamičnijim razvojem. Zahvaljujući poziciji „iznad magistrale“, sa terena se pruža panoramski pogled na more i čuvenu plažu dugu dva kilometra. Udaljenost od obale je 600 metara (10 minuta hoda ili 2 minuta automobilom).
​OSNOVNI PARAMETRI GRADNJE (prema UTU):
​Površina parcele: 3 240 m² — rijedak obim lokacije za primorje.
​Bruto građevinska površina (BRGP): 1 300 m².
​Maksimalan broj stambenih jedinica: 4 (idealno za 4 luksuzne vile ili manju stambenu zgradu).
​Spratnost: 3 nivoa (P+1+Pk).
​Zauzetost (osnova): 520 m² (ili 4 objekta sa osnovom od po 130 m²).
​INFRASTRUKTURA I KOMUNIKACIJE:
​Potpuna spremnost: Struja i gradski vodovod su već dovedeni do granice parcele.
​Pristup: Postoji adekvatan postojeći prilaz. Prema DUP-u, uz donju granicu parcele planirana je nova opštinska saobraćajnica, što će u perspektivi obezbijediti dva nezavisna ulaza i status premium transportne dostupnosti.
​ZAŠTO JE OVO ISPLATIVO ZA INVESTITORA:
​Privatnost 5:* Površina zemljišta omogućava da svaka od 4 vile ima sopstveni plac od oko 8 ari — što je garancija elitnog statusa i visoke prodajne cijene.
​Dodatna površina: Bazeni, garaže, ljetnje kuhinje i ostave grade se kao pomoćni objekti i ne oduzimaju kvotu od osnovnog stambenog fonda (1300 m²).