149,000 €
  • Sale, land lot, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, land lot, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
149,000 € (124 €/m²)
1200 m²

Sale, land lot, 1200m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Prodajemo plac 12ari (1200m2), uređen, spreman za izgradnju, ograđen zidanom ogradom.

Na placu je urađen temelj za kuću u osnovi 109m2, kao i temelj za letnjikovac, pomoćni objekat i septičku jamu.

Uz plac ide i izvesna količina materijala za izgradnju.

Agencijska provizija 2%

VAŠ EVEREST

Reg.br. 1934

Real estate details

Ad ID
557844
Published
15.05.2026
Updated
15.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1200m²

Land Type

Građevinsko

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 124.17 €

Down payment 29,800 €

Monthly installment
722 €

240 total installments

Loan amount
119,200 €
Down payment
29,800 €
Total interest
54,159 €
Total payment
173,359 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

VAŠ EVEREST

Registration number

1934

Location

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Area

1200m²

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica