130,000 €
  • Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin - image 1
  • Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin - image 2
  • Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin - image 3
  • Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin - image 4
  • Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin - image 5
  • Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin - image 6
  • Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin - image 7
130,000 € (68 €/m²)
1900 m²

Sale, land lot, 1900m², Bečmen, Surčin

Bečmen, Surčin Beograd Srbija

Property description

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od petlje Miloš Veliki. Za svaku preporuku.
Agencijska provizija 2%
uknjizen Ljubica PR/0 Tabla -imamo slicne

Real estate details

Ad ID
529822
Published
05.03.2026
Updated
05.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1900m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 68.42 €

Down payment 26,000 €

Monthly installment
630 €

240 total installments

Loan amount
104,000 €
Down payment
26,000 €
Total interest
47,253 €
Total payment
151,253 €

Area

1900m²

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica