191,000 €
  • Sale, land lot, 1814m², Bar, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 1814m², Bar, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 1814m², Bar, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 1814m², Bar, Crna Gora - image 4
  • Sale, land lot, 1814m², Bar, Crna Gora - image 5
  • Sale, land lot, 1814m², Bar, Crna Gora - image 6
191,000 € (105 €/m²)
1814 m²

Sale, land lot, 1814m², Bar, Crna Gora

Bar, Crna Gora

Property description

Prodaje se zemljiste od 1014m2 u naselju Kurilo. Nalazi se na mirnoj lokaciji , 10 min voznje od centra grada. Plac je neurbanizovan, puno plodnih starih maslina na imanju. Idealno za gradnju porodicne kuce.

Ukoliko vas zanima neka nekretnina molim vas posaljite mi link na whatsapp aplikaciji. Moj broj telefona je +38269030442 i vraticu vam se sa odgovorom u najkracem mogucem roku. Radno vrijeme nase kancelarije je od ponedeljka do petka od 9 ujutro do 4 popodne. Nalazimo blizu Crvene Banke u redu gdje je North Restoran. Mozete naas naci na google mapama:

https://maps.app.goo.gl/dkwrDyye5EAEWRJh9

Real estate details

Ad ID
494055
Published
20.11.2025
Updated
20.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1814m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 105.29 €

Down payment 38,200 €

Monthly installment
926 €

240 total installments

Loan amount
152,800 €
Down payment
38,200 €
Total interest
69,425 €
Total payment
222,225 €

Area

1814m²

Premium Stan in Bjeliši

Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar

115,000 €

Bjeliši

1 room 1 bathroom 36
Sale, one bedroom apartment, 36m², Bjeliši, Bar
Premium Stan in Ilino

Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar

112,800 €

Ilino

1 room 1 bathroom 47
Sale, one bedroom apartment, 47m², Ilino, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar

128,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 46
Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar