300,000 €
  • Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi - image 1
  • Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi - image 2
  • Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi - image 3
  • Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi - image 4
  • Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi - image 5
  • Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi - image 6
  • Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi - image 7
300,000 € (1,357 €/m²)
221 m²
3 Bathroom

Sale, house, 221m², Sušćepan, Herceg Novi

Sušćepan, Herceg Novi Crna Gora

Property description

-, Hitna prodaja, Osunčan, Pogled na more, Odlična investicija, Miran kraj, Uknjiženo. Prodajem porodičnu kuću koja ima prizemlje, prvi sprat i potrkrovlje koje nije omalterisano. Kuća je na mirnom mjestu, udaljena od centra Igala deset minuta vožnje. Odlična je investicija za veći kompleks hotela, a uz plac na Gomili koji je takođe na prodaju i na kojem bi se mogla izgraditi zgrada za osoblje budućeg hotela, predstavlja pravi investicijski izazov. Kuća i imanje su uknjiženi 1/1.

Real estate details

Ad ID
238594
Published
17.04.2024
Updated
29.03.2026
Property Type

House

Area

221m²

Rooms

5+

Bathrooms

3

Balconies

2

Number of Floors

2

Year Built

1980

Land Area

1583

Property parameters

Price per m²: 1357.47 €

Down payment 60,000 €

Monthly installment
1,454 €

240 total installments

Loan amount
240,000 €
Down payment
60,000 €
Total interest
109,045 €
Total payment
349,045 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of five+ bedroom houses - Herceg Novi

Sušćepan
Herceg Novi

This property's price is 55.83% lower than the average price of a in Herceg Novi

Average price: 3072.96 €/m²

This property is 19.82% smaller then the average size of a in Herceg Novi

Average size: 276 m²

TP

Tamara Pantović

Tamara

Similiar Properties

Kuća in Sušćepan

Sale, house, 217m², Sušćepan, Herceg Novi

199,000 €

Sušćepan

2 rooms 2 bathrooms 217
Sale, house, 217m², Sušćepan, Herceg Novi
Zemljište in Sušćepan

Sale, land lot, 1334m², Sušćepan, Herceg Novi

141,000 €

Sušćepan

1334
Sale, land lot, 1334m², Sušćepan, Herceg Novi
Kuća in Sušćepan

Sale, house, 50m², Sušćepan, Herceg Novi

115,000 €

Sušćepan

2 bathrooms 50
Sale, house, 50m², Sušćepan, Herceg Novi
Kuća in Sušćepan

Sale, house, 232m², Sušćepan, Herceg Novi

160,000 €

Sušćepan

2 rooms 2 bathrooms 232
Sale, house, 232m², Sušćepan, Herceg Novi
Kuća in Sušćepan

Sale, house, 232m², Sušćepan, Herceg Novi