330,750 €
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 1
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 2
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 3
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 4
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 5
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 6
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 7
  • Sale, house, 220m², Centar, Bar - image 8
330,750 € (1,503 €/m²)
220 m²
6 Room
1 Bathroom

Sale, house, 220m², Centar, Bar

Centar, Bar Crna Gora

Property description

#prodaja_kuće_Bar

ID356.

📍Prodaje se kuća sa šest spavaćih soba u Baru

📌Lokacija: Dobre Vode, okrug Nišice

Veličina parcele: 350 m²

Veličina kuće: 220 m²

🔖Kuća se nalazi u mirnom i zelenom području, blizu mora i svih potrebnih sadržaja. Izvrsna investicijska opcija s visokim potencijalom prihoda tijekom turističke sezone.

- 4 odvojena stana

- Panoramski pogled na more iz svakog stana

- 4 parkirna mjesta

- Vlastiti bunar

- Podno grijanje

- Internet i video nadzor

- Priprema za solarne panele

- Mirno područje, blizu mora

💶Cijena: 330.750 €

📲WHATSAPP | TELEGRAM | Viber

+382 68 200 906

Sabina Mailova

@realestatemontenegr

SM Investments

Real estate details

Ad ID
549890
Published
24.04.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

House

Area

220m²

Rooms

6

Bathrooms

1

Condition

New / unused

Furnished

Furnished

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1503.41 €

Down payment 66,150 €

Monthly installment
1,603 €

240 total installments

Loan amount
264,600 €
Down payment
66,150 €
Total interest
120,222 €
Total payment
384,822 €

Agency (intermediary)

SM investment by Sabina Mailova

Registration number

+38268200906

Location

Bar

Centar

Area

220m²

Structure

6 Room

Property Type

House

Similiar Properties

Premium Stan in Centar

Sale, apartment, 41m², Centar, Bar

125,000 €

Centar

1 bathroom 41
Sale, apartment, 41m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Bar

135,000 €

Centar

1 room 1 bathroom 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 71m², Centar, Bar

185,000 €

Centar

2 rooms 2 bathrooms 71
Sale, two bedroom apartment, 71m², Centar, Bar
Premium Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 46m², Centar, Bar