129,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak - image 12
129,000 € (2,688 €/m²)
48 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 48m², Razvršje, Žabljak

Razvršje, Žabljak Crna Gora

Property description

Na prodaju jednosoban stan površine 48 m², smješten u zgradi Razvršja koja posjeduje lift, na atraktivnoj lokaciji na Žabljaku.

Stan je pažljivo opremljen kako bi svaki kutak bio maksimalno iskorišćen. Sastoji se od:

• Ulaznog hodnika sa velikim plakarom za odlaganje stvari i skija,

• Prostrane dnevne sobe sa trpezarijom,

• Odvojene moderne kuhinje sa svim neophodnim aparatima,

• Spavaće sobe sa bračnim krevetom i dodatnim pomoćnim krevetom na izvlačenje,

• Kupatila sa veš mašinom

• Zastakljene terase sa grijanjem, koja ima pristup iz spavaće ali i dnevne sobe, idealne za uživanje tokom cijele godine.

Stan posjeduje centralno grijanje sa radijatorom u svakoj prostoriji uključujući i terasu. Opremljen je svim potrebnim sadržajima za useljenje ili izdavanje. Zahvaljujući odlično iskorišćenom prostoru, ovaj stan pruža savršen balans udobnosti i funkcionalnosti.

Posebne prednosti:

• Mogućnost izdavanja - atraktivna lokacija koja je veoma tražena,

• Stan je praktično nov – niko u njemu nije živio, a korišćen je vrlo malo,

• Idealan za odmor u prirodi ili kao investicija.

Real estate details

Ad ID
326334
Published
11.01.2025
Updated
15.04.2026
Property Type

Apartment

Area

48m²

Rooms

1

Property parameters

Price per m²: 2687.50 €

Down payment 25,800 €

Monthly installment
625 €

240 total installments

Loan amount
103,200 €
Down payment
25,800 €
Total interest
46,889 €
Total payment
150,089 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of one-bedroom apartments - Žabljak

Razvršje
Žabljak

This property's price is 1.39% lower than the average price of a single bedroom apartment in Žabljak

Average price: 2725.33 €/m²

This property is 2.85% larger then the average size of a single bedroom apartment in Žabljak

Average size: 47 m²

Area

48m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Danijela

Similiar Properties

Zemljište in Razvršje

Sale, land lot, 301m², Razvršje, Žabljak

45,150 €

Razvršje

301
Sale, land lot, 301m², Razvršje, Žabljak
Kuća in Razvršje

Sale, house, 832m², Razvršje, Žabljak