457,900 €
  • Sale, one bedroom apartment, 97m², Porto Montenegro, Tivat - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 97m², Porto Montenegro, Tivat - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 97m², Porto Montenegro, Tivat - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 97m², Porto Montenegro, Tivat - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 97m², Porto Montenegro, Tivat - image 5
457,900 € (4,721 €/m²)
97 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 97m², Porto Montenegro, Tivat

Porto Montenegro, Tivat Crna Gora

Property description

Nov jednosoban stan u zgradi Ostro, dijelu novog mješovitog kompleksa Boka Place u Porto Montenegro-u.

Stan je površine 80 m2 i sastoji se od dnevnog boravka otvorenog tipa sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, vešeraja i terase površine 17 m2 sa koje se pristupa malom dvorištu površine 17 m2 nad kojim budući vlasnici imaju ekskluzino pravo koriščenja.

 

Zgrada Ostro će biti pod upravom hotela SIRO sa 5*, a vlasnici apartmana će moći da iznajme stan kroz program iznajmljivanja hotela.

Hotel SIRO (One& Only Group) imaće 144 rezidencije kojima se upravlja, 20 m dug bazen na krovu, studio visokih performansi, teretanu itd.

 

Boka Place je nova urbana četvrt u okviru Porto Montenegro-a, komercijalno-stambenog centra sa prodavnicama, kafićima, bioskopom, hotelom i welness centrom, zelenim otvorenim prostorima, galerijama, svjetskim modnim brendovima i privatnim rezidencijama. Rezidencije su inteligentno dizajnirane da ponude i funkciju i ljepotu.

Boka Place nalazi se na uzvišenju sa pogledom na marinu Porto Montenegro-a, na samo nekoliko minuta od centra na obali i svih njegovih sadržaja.

Real estate details

Ad ID
433469
Published
10.07.2025
Updated
28.03.2026
Property Type

Apartment

Area

97m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4720.62 €

Down payment 91,580 €

Monthly installment
2,220 €

240 total installments

Loan amount
366,320 €
Down payment
91,580 €
Total interest
166,439 €
Total payment
532,759 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of one-bedroom apartments - Porto Montenegro

Porto Montenegro
Tivat

This property's price is 36.36% lower than the average price of a single bedroom apartment in Porto Montenegro

Average price: 7417.58 €/m²

This property is 30.5% larger then the average size of a single bedroom apartment in Porto Montenegro

Average size: 74 m²

Area

97m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnina.me

Similiar Properties

Premium Stan in Porto Montenegro

Sale, four bedroom apartment, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro