138,925 €
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora - image 10
138,925 € (3,231 €/m²)
43 m²

Sale, apartment, 43m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Property description

Ovaj novogradjeni jednosoban stan u naselju Kava, Tivat, predstavlja izuzetan spoj modernog komfora i vrhunske lokacije. Sa ukupnom površinom od 43.38 kvadratnih metara, stan nudi prostranu unutrašnjost od 36.75 kvadratnih metara, uz terasu od 6.63 kvadratnih metara, savršenu za opuštanje na otvorenom. Stan se nalazi na drugom spratu i idealan je za porodice ili pojedince koji traže mirno i udobno utočište u jednom od najpoželjnijih djelova Tivta.

Stambena zgrada je dizajnirana sa vrhunskim sadržajima kako bi poboljšala životno iskustvo stanara, uključujući moderan bazen, dječje igralište i podzemnu garažu sa praktičnim skladišnim prostorima. Cijeli kompleks je sigurno ograđen, čime se osigurava privatnost i sigurnost svih stanara, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže sigurno i mirno okruženje. Sa svojom odličnom lokacijom i luksuznim karakteristikama, ova nekretnina pruža jedinstvenu priliku za visokokvalitetan život. Kontaktirajte nas danas kako biste zakazali razgledanje i saznali više o ovoj fantastičnoj ponudi!

Real estate details

Ad ID
302300
Published
24.10.2024
Updated
03.05.2026
Property Type

Apartment

Area

43m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3230.81 €

Down payment 27,785 €

Monthly installment
673 €

240 total installments

Loan amount
111,140 €
Down payment
27,785 €
Total interest
50,497 €
Total payment
161,637 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of apartments - Tivat

Tivat
Montenegro

This property's price is 22.1% lower than the average price of a studio apartment in Tivat

Average price: 4147.27 €/m²

This property is 42.56% smaller then the average size of a studio apartment in Tivat

Average size: 75 m²

Area

43m²

Premium Stan in Mrčevac

Sale, one bedroom apartment, 45m², Mrčevac, Tivat

185,500 €

Mrčevac

1 room 1 bathroom 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Mrčevac, Tivat
Premium Stan in Marići

Sale, one bedroom apartment, 52m², Marići, Tivat