148,800 €
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica - image 9
148,800 € (2,976 €/m²)
50 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 50m², City Kvart, Podgorica

City Kvart, Podgorica Crna Gora

Property description

Namjesten jednosoban stan, povrsine 50 m2, pozicioniran na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade, naselje City Kvart, Podgorica.

Stan je opremljen kvalitetnim namjestajem i tehnikom i sjevero-istocno je orjentisan, funkcionalnog rasporeda, idealan kako za svakodnevni život, tako i kao investicija za izdavanje (dugoročno ili kratkoročno).

Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaca soba, kupatilo, hodnik i terasa. Uz stan dolazi i podrum povrsine 3 m2, koji ne ulazi u kvadraturu stana.

Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, na pocetku City kvarta, u neposrednoj blizini se nalaze: restorani, kafići i igraonice, Tržni centri Big Fashion i City Mall, privatni vrtići, marketi i svi sadržaji neophodni za udoban život, a u planu je i izgradnja javnog vrtića, osnovne škole i doma zdravlja.

Dostupan je javni parking ispred zgrade.

Vlasnistvo 1/1, papyri uredni.

Kontakt: 067 444 900

Real estate details

Ad ID
559458
Published
19.05.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

50m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 2976.00 €

Down payment 29,760 €

Monthly installment
721 €

240 total installments

Loan amount
119,040 €
Down payment
29,760 €
Total interest
54,086 €
Total payment
173,126 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - City Kvart

City Kvart
Podgorica

This property's price is 8.17% lower than the average price of a single bedroom apartment in City Kvart

Average price: 3240.82 €/m²

This property is 7.67% larger then the average size of a single bedroom apartment in City Kvart

Average size: 46 m²

3,241 €
Average annual price
+4%
Price trend (annually)
10

Area

50m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Concept RealEstate

Similiar Properties

Verified Premium Stan in City Kvart

Sale, two bedroom apartment, 64m², City Kvart, Podgorica

255,000 €