220,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica - image 5
220,000 € (2,500 €/m²)
88 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Property description

🏡 LUKSUZNA NOVOGRADNJA U PODGORICI – ZABJELO, POD LJUBOVIĆEM!
Predstavljamo Vam izuzetan, komforan dvosoban stan od 88m², smješten na prvom spratu modernog stambenog kompleksa. Ova ekskluzivna nekretnina nudi savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i vrhunske lokacije.
Stan se ponosi izuzetno funkcionalnim rasporedom koji uključuje prostran dnevni boravak, trpezariju, modernu kuhinju, dvije spavaće sobe i dva elegantna kupatila, predsoblje, hodnik i praktičnu ostavu. Dizajniran je po najvišim standardima novogradnje, sa akcentom na savremen dizajn i kvalitetne materijale.
Uživajte u svim pogodnostima savremenog života: Lift, Internet, Telefon, Klimatizacija, Interfon i Kablovska. Mirna i atraktivna lokacija Pod Ljubovićem garantuje udobnost življenja uz odličnu povezanost sa svim dijelovima grada.
Posebna pogodnost: Uz stan dolaze i dvije garaže, rješavajući sve vaše parking potrebe u potpunosti! Ova rijetka ponuda dodatno povećava vrijednost i komfor nekretnine.
Cijena: 220.000€ (sa dvije garaže). Postoji i mogućnost kompenzacije za auto uz doplatu. Ne propustite ovu jedinstvenu priliku!

Real estate details

Ad ID
519126
Published
04.02.2026
Updated
04.05.2026
Property Type

Apartment

Area

88m²

Rooms

2

Bathrooms

2

Floor

1. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 2500.00 €

Down payment 44,000 €

Monthly installment
1,067 €

240 total installments

Loan amount
176,000 €
Down payment
44,000 €
Total interest
79,966 €
Total payment
255,966 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of two-bedroom apartments - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

This property's price is 9.41% higher than the average price of a two bedroom apartment in Zabjelo

Average price: 2284.90 €/m²

This property is 31.01% larger then the average size of a two bedroom apartment in Zabjelo

Average size: 67 m²

K. M.

TARA TRANS

Similiar Properties

Premium Stan in Zabjelo

Sale, one bedroom apartment, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 room 1 bathroom 35
Sale, one bedroom apartment, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Sale, two bedroom apartment, 64m², Zabjelo, Podgorica

169,600 €

Zabjelo

2 rooms 2 bathrooms 64
Sale, two bedroom apartment, 64m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Sale, one bedroom apartment, 39m², Zabjelo, Podgorica

105,000 €

Zabjelo

1 room 1 bathroom 39
Sale, one bedroom apartment, 39m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Sale, one bedroom apartment, 38m², Zabjelo, Podgorica