339,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
339,000 € (3,356 €/m²)
101 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Struktura: Četvorosoban stan

Kvadratura: 101 m²

Stanje: Novogradnja

Sprat: II sprat (lift)

Grejanje: Gas

Opremljenost: Kompletno namešten – delux

Status: Izdato do jula 2026.

Opis nekretnine

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se prelep, delux i izuzetno komforan četvorosoban stan površine 101m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, nadomak svih sadržaja potrebnih za savremen život.

Stan je odlično organizovan, funkcionalnog rasporeda i pruža visok nivo komfora. Prodaje se kompletno namešten delux nameštajem, uz vrhunsku tehniku renomiranih brendova Bosch i Electrolux, što ga čini spremnim za korišćenje bez dodatnih ulaganja.

Nekretnina je odlično povezana sa glavnim saobraćajnicama, kao i sa svim delovima grada, dok mirna lokacija obezbeđuje privatnost i kvalitet stanovanja. Stan predstavlja izuzetnu investicionu priliku, jer je trenutno izdat do jula 2026. godine, sa mesečnom zakupninom od 1.400 €, i prodaje se sa postojećim zakupcem.

Ako tražite sigurnu i profitabilnu opciju za prodaju četvorosobnog stana u Novom Sadu, sa već obezbeđenim prihodom, ova nekretnina zavređuje posebnu pažnju.