139,150 €
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 36m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
139,150 € (3,865 €/m²)
36 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 36m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju je funkcionalan nov stan u novogradnji na Podbari, u Novom Sadu. Stan je površine 36 m², strukture 1.5, i nalazi se na 4. spratu od ukupno 4. U pitanju je kvalitetna investicija renomiranog investitora, sa pažljivo odabranom opremom i sadržajima koji prate savremen način života.

Lokacija pruža odličnu povezanost sa ostalim delovima grada, a u neposrednoj blizini su kej, Riblja pijaca i Dunavski park, što dodatno doprinosi atraktivnosti ove nekretnine. Stan je idealan za one koji traže praktičan, moderan i dobro pozicioniran prostor u jednom od najtraženijih delova Novog Sada.

Cena je sa agencijskom provizijom.
Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.

Real estate details

Ad ID
547002
Published
16.04.2026
Updated
17.04.2026
Property Type

Apartment

Area

36m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3865.28 €

Down payment 27,830 €

Monthly installment
675 €

240 total installments

Loan amount
111,320 €
Down payment
27,830 €
Total interest
50,579 €
Total payment
161,899 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 23.43% higher than the average price of a single bedroom apartment in Podbara

Average price: 3131.59 €/m²

This property is 0.49% larger then the average size of a single bedroom apartment in Podbara

Average size: 36 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Area

36m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica