135,960 €
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
135,960 € (2,518 €/m²)
54 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 54m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji! Ovaj vrlo zanimljiv, komotan i svetao stan pruža savršen spoj funkcionalnosti, udobnosti i modernog dizajna.

Stan ima odličan raspored prostorija:
Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, izlaz na terasu i kupatilo sa hidromasažnom kadom. Zidanim stepeništem se dolazi na gornji nivo na kojem se nalaze spavaća soba, kupatilo i dodatni prostor za odlaganje stvari.

Stan ne zahteva dodatna ulaganja, odlično je održavan i izuzetno svetao zahvaljujući velikim prozorima u svakoj prostoriji.
Prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje!

Idealna prilika za one koji traže prodaju stanova Novi Sad, bilo za porodično stanovanje ili kao odličnu investiciju za izdavanje.

Bez dodatnih ulaganja
Agencijska provizija: u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
539328
Published
29.03.2026
Updated
29.03.2026
Property Type

Apartment

Area

54m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2517.78 €

Down payment 27,192 €

Monthly installment
659 €

240 total installments

Loan amount
108,768 €
Down payment
27,192 €
Total interest
49,419 €
Total payment
158,187 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Nova Detelinara

Nova Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 13.97% lower than the average price of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average price: 2926.73 €/m²

This property is 3.19% larger then the average size of a two bedroom apartment in Nova Detelinara

Average size: 52 m²

2,927 €
Average annual price
+13%
Price trend (annually)
45
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kompas Nekretnine

Registration number

1596

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara

Area

54m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Kompas Nekretnine

Similiar Properties

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Porto Montenegro

Sale, four bedroom apartment, 240m², Porto Montenegro, Tivat

2,650.000 €

Porto Montenegro

4 rooms 4 bathrooms 240
Premium Stan in Porto Montenegro

Sale, four bedroom apartment, 620m², Porto Montenegro, Tivat