170,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
170,000 € (2,881 €/m²)
59 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 59m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Property description

Predstavljamo Vam izuzetan, kompletno renoviran dvoiposoban stan od 59 m², smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Idealno pozicioniran na 7. spratu kvalitetne zgrade iz 1980-ih sa dva lifta, ovaj dom nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti za porodični život. Lokacija obezbjeđuje sve što je potrebno: blizinu parka, vrtića, škole, autobuske stanice i obilje besplatnog javnog parkinga. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje. Sastoji se od prostranog predsoblja, elegantne dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije komforne spavaće sobe i moderno opremljenog kupatila. Poseban šarm daju terasa i francuski balkon, dok dvostrana orijentacija garantuje odličnu osvijetljenost i predivan panoramski pogled. Udobnost je zagarantovana instaliranom klimatizacijom i internetom. Zgrada posjeduje biciklanu, a uz stan dobijate i praktičan tavanski prostor. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta, što olakšava kupovinu putem stambenog kredita. Ne propustite priliku za savršen porodični dom u Novom Sadu! Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje pregleda.

Real estate details

Ad ID
536269
Published
21.03.2026
Updated
21.03.2026
Property Type

Apartment

Area

59m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

7. fl.

Balconies

1

Year Built

1990

Condition

Excellent condition

Furnished

Furnished

Orientation