114,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 41m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
114,000 € (2,780 €/m²)
41 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 41m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 41m2. Stan je u izgradnji. Salonska visina plafona 2.9m. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zgrada renomiranog investitora. Mirna ulica nadomak Limana 4. Vrhunska povezanost sa glavnom saobraćajnicom Heroja pinkija kao i sa ostalim delovima grada. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogučnost kupovine parking ili garažnog mesta. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Cena stana sa agencijskom provizijom. Stanari mogu uživati u privatnom parku od 1100m2, idealnom za opuštanje i druženje.

Real estate details

Ad ID
515401
Published
25.01.2026
Updated
25.04.2026
Property Type

Apartment

Area

41m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2780.49 €

Down payment 22,800 €

Monthly installment
553 €

240 total installments

Loan amount
91,200 €
Down payment
22,800 €
Total interest
41,437 €
Total payment
132,637 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

This property's price is 0.59% lower than the average price of a two bedroom apartment in Telep

Average price: 2797.11 €/m²

This property is 14.62% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Telep

Average size: 48 m²

2,797 €
Average annual price
+8%
Price trend (annually)
108
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

KLJUČ NEKRETNINE

Registration number

360

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Area

41m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

KLJUČ NEKRETNINE

Similiar Properties

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič