267,700 €
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Muo, Kotor - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Muo, Kotor - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Muo, Kotor - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Muo, Kotor - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Muo, Kotor - image 5
267,700 € (4,462 €/m²)
60 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 60m², Muo, Kotor

Muo, Kotor Crna Gora

Property description

Novi dvosoban stan uz more u Kotoru.

Sa zadovoljstvom predstavljamo novi stambeni kompleks smešten u mirnom i prijatnom selu Morinj. Ova oblast je poznata po blagoj klimi, vekovnim maslinjacima i kristalno čistim vodama Boka Kotorska. Kompleks se nalazi svega 30 metara od mora, nudeći jedinstvenu atmosferu privatnosti i harmonije s prirodom.

Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila.

Stan se prodaje u završnoj fazi sa ugrađenom sanitarnom opremom.

Kompleks čine dve moderne zgrade sa panoramskim prozorima i terasama, koje pružaju zadivljujući pogled na Stari grad Kotor i Boku Kotorsku. U dvorištu se nalazi zona za odmor i dečije igralište.

Istorijski centar Kotora udaljen je svega 10 minuta hoda, gde možete uživati u uskim kamenim ulicama, srednjovekovnim zidinama, šarmantnim trgovima i duhu vekovne istorije zaštićene od strane UNESCO-a.

Kupovinom direktno od investitora, kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos nepokretnosti.

Ovaj stambeni kompleks je idealan kako za udoban porodični život, tako i kao profitabilna investiciona prilika.

Real estate details

Ad ID
548976
Published
22.04.2026
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

60m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Year Built

2026

Property parameters

Price per m²: 4461.67 €

Down payment 53,540 €

Monthly installment
1,298 €

240 total installments

Loan amount
214,160 €
Down payment
53,540 €
Total interest
97,304 €
Total payment
311,464 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Muo

Muo
Kotor

This property's price is 9.04% higher than the average price of a two bedroom apartment in Muo

Average price: 4091.64 €/m²

This property is 21.18% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Muo

Average size: 76 m²

4,092 €
Average annual price
+13%
Price trend (annually)
27
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Value One

Registration number

5-0603662/011

Location

Kotor

Muo

Area

60m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Value One

Similiar Properties

Premium Stan in Muo

Sale, two bedroom apartment, 51m², Muo, Kotor

267,700 €

Muo

2 rooms 1 bathroom 51
Sale, two bedroom apartment, 51m², Muo, Kotor
Premium Kuća in Muo

Sale, house, 285m², Muo, Kotor

Request

Muo

9 rooms 6 bathrooms 285
Sale, house, 285m², Muo, Kotor
Premium Stan in Muo

Sale, one bedroom apartment, 69m², Muo, Kotor

170,000 €

Muo

1 room 0 69
Sale, one bedroom apartment, 69m², Muo, Kotor
Premium Kuća in Muo

Sale, house, 140m², Muo, Kotor

1,500.000 €

Muo

4 rooms 0 140
Sale, house, 140m², Muo, Kotor
Premium Stan in Muo

Sale, one bedroom apartment, 50m², Muo, Kotor

210,000 €

Muo

1 room 0 50
Sale, one bedroom apartment, 50m², Muo, Kotor
Premium Kuća in Muo

Sale, house, 172m², Muo, Kotor

650,000 €

Muo

4 rooms 0 172
Sale, house, 172m², Muo, Kotor
Premium Stan in Muo

Sale, four bedroom apartment, 115m², Muo, Kotor

300,000 €

Muo

4 rooms 4 bathrooms 115
Sale, four bedroom apartment, 115m², Muo, Kotor
Premium Kuća in Muo

Sale, house, 423m², Muo, Kotor