260,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi - image 9
260,000 € (6,341 €/m²)
41 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 41m², Igalo, Herceg Novi

Igalo, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Na prodaju jednosoban stan povrsine 41 m² smesten u modernoj i luksuznoj novogradnji u Igalu, u prvom redu do mora. Ova nekretnina predstavlja savrsen spoj savremenog dizajna, komfora i izuzetne lokacije na samoj obali.

Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila i terase sa bocnim pogledom na more. Velike staklene povrsine obezbjedjuju obilje prirodne svjetlosti, dok kvalitetni materijali i savremena oprema garantuju visok nivo udobnosti.

Zgrada posjeduje lift, a podno grijanje dodatno doprinosi komforu tokom cijele godine.

Posebna vrijednost ove nekretnine je atraktivna lokacija uz samo more, setaliste i sve potrebne sadrzaje, sto je cini idealnim izborom kako za stalni boravak, tako i kao investiciju za izdavanje.

• rijetka lokacija u prvom redu do mora

  • savremena gradnja i visok kvalitet opreme

  • idealan za zivot, odmor ili investiciju

  • odlican potencijal za turisticki najam

Real estate details

Ad ID
553944
Published