85,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Baošići, Herceg Novi - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Baošići, Herceg Novi - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Baošići, Herceg Novi - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Baošići, Herceg Novi - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Baošići, Herceg Novi - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 43m², Baošići, Herceg Novi - image 6
85,000 € (1,977 €/m²)
43 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 43m², Baošići, Herceg Novi

Baošići, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam izuzetan jednosoban stan u mirnom naselju Baošići, Herceg Novi.

Ova moderna nekretnina je novogradnja i nudi optimalan komfor. Iako je zvanično upisan kao 19 m², stan u suštini ima 23 m² unutrašnjeg prostora, plus prostranu terasu od 20 m², što čini ukupnu funkcionalnu površinu od 43.0 m². Terasa pruža idealno mjesto za opuštanje i ima mogućnost zastakljenja. Stan se nalazi na visokom prizemlju.

Nekretnina je kompletno opremljena i spremna za useljenje, sastoji se od jedne spavaće sobe i jednog kupatila. Zgrada posjeduje lift, obezbijeđen je Internet i parking ispred objekta, što doprinosi kvalitetu i udobnosti života.

Lokacija je izuzetna – samo 250 metara od mora, pružajući vam brz pristup plaži i šetalištu. Ovo je savršena prilika za stalni boravak, sezonski odmor ili kao mudra investicija za izdavanje.

Cijena: 85.000 EUR.

Ne propustite ovu jedinstvenu priliku! Kontaktirajte nas za više informacija i organizaciju razgledanja.

Real estate details

Ad ID
551876
Published
29.04.2026
Updated
09.05.2026
Property Type

Apartment

Area

43m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Ground Floor

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 1976.74 €

Down payment 17,000 €

Monthly installment
412 €

240 total installments

Loan amount
68,000 €
Down payment
17,000 €
Total interest
30,896 €
Total payment
98,896 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Baošići

Baošići
Herceg Novi

This property's price is 41.87% lower than the average price of a single bedroom apartment in Baošići

Average price: 3400.63 €/m²

This property is 6.23% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Baošići

Average size: 46 m²

MT

MARKO TRIFUNOVIC

MARKO

Similiar Properties

Premium Stan in Baošići

Sale, one bedroom apartment, 30m², Baošići, Herceg Novi

85,000 €

Baošići

1 room 1 bathroom 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Baošići, Herceg Novi
Premium Stan in Baošići

Sale, two bedroom apartment, 47m², Baošići, Herceg Novi

126,000 €

Baošići

2 rooms 1 bathroom 47
Sale, two bedroom apartment, 47m², Baošići, Herceg Novi
Premium Stan in Baošići

Sale, three bedroom apartment, 100m², Baošići, Herceg Novi

265,000 €

Baošići

3 rooms 2 bathrooms 100
Sale, three bedroom apartment, 100m², Baošići, Herceg Novi
Stan in Baošići

Sale, one bedroom apartment, 49m², Baošići, Herceg Novi