239,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 109m², Igalo, Herceg Novi - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 109m², Igalo, Herceg Novi - image 2
239,000 € (2,193 €/m²)
109 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 109m², Igalo, Herceg Novi

Igalo, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Prodaje se renovirani stan ozbiljnim kupcima, u visokom prizemlju u centru Igala (do 100 m udaljenosti su: dječiji vrtić, javni parking za stanovništvo iz ulice i turiste, prodavnice, frizerski saloni, ribarnica, glavni park i dječije igralište, autobuska stanica za javni prevoz, novi poslovno-stambeni centar, Institut Igalo i dr.), pri čemu od stana do mora nema nijedne stepenice (sve je ravno). Ulica je bezbjedna, naseljena porodičnim ljudima, sa veoma kvalitetnim nekretninama u komšiluku, bez buke i najatraktivnija za izdavanje smještaja turistima i studentima tokom čitave godine. Nalazi se u prvoj turističkoj zoni, koja je prirodni ljekoviti inhalatorijum, sa cjelogodišnjim povoljnim cirkulacijama vazduha. Stan ima jugo-istočni položaj i veoma je dobro osvjetljen/osunčan, a tri terase gledaju na dvorište i prilaznu cestu, pri čemu ima i jedno parking mjesto ispod odrine od kivija na ulazu u parcelu. Sastoji se od 3 sobe, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, 2 kupatila, hodnika i ostave, pri čemu je funkcionalnost rasporeda prostorija odlična. Mjesečni i godišnji troškovi održavanja (računi za snabdijevanje i porezi) su veoma prihvatljivi, sa opremom A+ i A++ kategorije. Sve prostorije imaju rashladne uređaje za ljetnju sezonu i centralni protočni bojler koji trenutno zagrijava vodu (i time znatno štedi), dok je u kuhinji sprovedena instalacije za kombinovani šporet (na struju i plin). Stan ima 108,5 m2, a gratis su pola garaže 11,5 m2 i okolno zemljište na praceli od 193,5 m2, na kojoj se nalaze stabla: kivija, narandže, limuna, mandarina i šipka. Namijenjen je prije svega porodičnim ljudima i poslovnim ljudima, koji žele uvećati kapital u narednom periodu. Stan je useljiv, uz gratis relativno nov namještaj i bez dodatnih ulaganja. Fotografije su amaterske, zbog čega je stanje u praksi veoma bolje nego na fotografijama. Ozbiljni kupci za dogovore i razgledanje mogu slati poruke na Viber: 0038269816830.