153,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi - image 7
153,000 € (2,550 €/m²)
60 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 60m², Kumbor, Herceg Novi

Kumbor, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Predstavljamo Vam izuzetnu priliku za kupovinu dvosobnog stana površine 60m², smještenog na prvom spratu u srcu atraktivnog Kumbora, Herceg Novi. Objekat je trenutno u izgradnji, što garantuje moderan dizajn i visoke standarde gradnje, a Vama ostavlja mogućnost da personalizujete enterijer po svojoj mjeri.

Kupovina se obavlja direktno od investitora, što znači 0% agencijske provizije. Posebna pogodnost je i oslobođenje kupca od plaćanja 3% poreza na promet nepokretnosti, čineći ovu ponudu finansijski veoma atraktivnom. Cijena stana je 153.000 EUR.

Stan se sastoji od dvije komforne spavaće sobe i jednog kupatila, te se prodaje neopremljen – idealno platno za Vaš dom iz snova ili luksuzni apartman za izdavanje. Iako je obezbijeđen javni parking, stan je opremljen svim neophodnim sadržajima za savremen život: klimatizacija, internet, interfon i kablovska televizija.

Lokacija u Kumboru, poznatom po prelijepoj obali i neposrednoj blizini ekskluzivnog kompleksa Portonovi, čini ga savršenim izborom za porodičan život ili profitabilnu turističku investiciju. Ne propustite ovu rijetku priliku!

Real estate details

Ad ID
546843
Published
15.04.2026
Property Type

Apartment

Area

60m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Balconies

1

Year Built

2026

Property parameters

Price per m²: 2550.00 €

Down payment 30,600 €

Monthly installment
742 €

240 total installments

Loan amount
122,400 €
Down payment
30,600 €
Total interest
55,613 €
Total payment
178,013 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Kumbor

Kumbor
Herceg Novi

This property's price is 0.33% lower than the average price of a two bedroom apartment in Kumbor

Average price: 2558.33 €/m²

This property is 25.93% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Kumbor

Average size: 81 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

SVETI STEFAN - REAL ESTATE

Registration number

1

Location

Herceg Novi

Kumbor

Area

60m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Similiar Properties

Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 70m², Kumbor, Herceg Novi

179,000 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 70
Sale, one bedroom apartment, 70m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 43m², Kumbor, Herceg Novi

161,000 €

Kumbor

1 room 43
Sale, one bedroom apartment, 43m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Kuća in Kumbor

Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi

345,000 €

Kumbor

3 rooms 0 180
Sale, house, 180m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 48m², Kumbor, Herceg Novi

186,000 €

Kumbor

1 room 3 bathrooms 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 48m², Kumbor, Herceg Novi

189,500 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi

144,900 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 41
Sale, one bedroom apartment, 41m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 42m², Kumbor, Herceg Novi

162,540 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 64m², Kumbor, Herceg Novi

255,000 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 64
Sale, one bedroom apartment, 64m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 43m², Kumbor, Herceg Novi

180,000 €

Kumbor

1 room 1 bathroom 43
Sale, one bedroom apartment, 43m², Kumbor, Herceg Novi
Premium Stan in Kumbor

Sale, one bedroom apartment, 64m², Kumbor, Herceg Novi