157,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi - image 11
157,000 € (2,804 €/m²)
56 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi

Topla, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Na prodaju dvosoban stan sa pogledom na more u Herceg Novom, površine 56m2, smješten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 700 metara od mora, što ga čini idealnim kako za porodični život, tako i za investiciju za izdavanje.

Struktura stana je funkcionalna i veoma praktična: kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, dvije sobe i dvije terase. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje otvoren pogled na more, kao i velika količina prirodne svjetlosti, zbog čega je stan izuzetno svijetao i prijatan za boravak. Parket u prostorijama doprinosi toplini i osjećaju komfora.

Zgrada posjeduje lift, bazen za stanare i dječije igralište, što dodatno podiže kvalitet stanovanja. U neposrednoj pješačkoj dostupnosti nalaze se škola, vrtić, dom zdravlja i prodavnice prehrambene robe, što ovu lokaciju čini veoma praktičnom za svakodnevni život.

Ovaj dvosoban stan sa pogledom na more u Herceg Novom predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnine na primorju – bilo da tražite dom, stan za odmor ili sigurnu investiciju.

Real estate details

Ad ID
526163
Published
23.02.2026
Updated
17.03.2026
Property Type

Apartment

Area

56m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Balconies

2